+90 (506) 344 45 63

ONLINE TAKİP MERKEZİ


Online Takip Merkezi, bir Elektronik Uzmanı sistemidir. Günümüz teknolojisinde farklı sektörlerdeki farkli cihazlar ve makinaların, uzaktan takibi, uzaktan kumanda edilmesi, arıza durumunun kontrol, raporlama ve veri toplama alanında hizmet vermektedir.

Bilgi gizliliği kesin olarak ön plandadır. Aşağıdaki bahsi geçen farklı lokasyonlardaki cihazlarınızın merkezimiz ile haberleşmesini sağlayarak realtime (gerçek zamanlı) yada geçmişe yönelik takip, raporlama ve kontrol yapabilmektesiniz.;


-Asansör
-İş Makinaları
-Vinç / Kule Vinç
-UPS / Jeneratör
-Soğutma Depoları

Cihazlarınızın dahili bir data çıkışı olmasına gerek duyulmaksızın, Arge birimimizde tasarlanan donanımlarımız aracılığı ile uzaktan kontrolde yapılabilmektedir.


Online Takip Merkezi


elektronikuzmani.com üzerinden kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yaptıktan sahadaki tüm işiniz parmaklarınızın ucunda olabilecek. Bu sayede hizmetini verdiğiniz ürünleride uzaktan takip, kontrol ve rapolama yaparken müşterilerinize daha sağlıklı bir hizmet verebilme imkanına sahip olacaksınız.


Dilerseniz, bu sistemi kendinize ait cihazlar için kullanabildiğiniz gibi; bu hizmeti müşterilerinize de sunarak hizmet kalitenizi yükseltebilirsiniz.


Sahadaki cihaz yada araçlarınızın dışında uzaktaki bahçenizin uzaktan bir tuşa basılarak sulanması veya yazlık evinizin havuzunun siz yazlıgınıza gitmeden doldurabilirsiniz.


Online Takip Merkezine cihazlarınızı bağlayabilmek için taleplerinizi İletişim kısmından İletişim formunu doldurabilirsiniz.


Çalışmalarımız