YAZILIM AR-GE

15 Yıldır..

Güncel teknolojik tasarımlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Firmamız bünyesindeki yazılım mühendislerimiz ve yazılım teknikerlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kontrol Yazılımlar ve Sektörel Yazılım çözümleri üzerine yaptığımız ARGE çalışmalarımız ile daha verimli ve kontrol edilebilir çözümler sunmaktayız.

  • AR-GE ekibimiz ile projelerin geliştirilmesi
  • Şematik tasarımlarının yapılması
  • Elektronik kart/PCB çizimlerinin tasarlanması
  • Elektronik cihaz prototipinin üretilmesi
  • Mevcut elektronik kartlarınızın revize edilmesi
  • THT-SMD optimizasyonu ile yeniden boyutlandırılması
  • Gömülü yazılımların oluşturulması
  • Teknik destek ve danışmanlığın yapılması
  • Seri üretimin gerçekleştirilmesi

Kontrol Yazılımları Nedir?

Kontrol Yazılımları, gerçek anlamda var olan elektronik veya mekanik tüm donanımlarınıza uzaktan ulaşabilir ve uzaktan kumanda edebilirsiniz. Bunları için gerekli olan Masaüstü Yazılımlar, Mobil (Android, Ios, Windows) cihaz yazılımlar, WEB uygulama ve yazılımları geliştirilebilmektedir.


Yazılımınızda bulunan bir buton aracılığı ile bir elektronik veya mekanik bir cihazınızı kumanda (Remote Control) edebilirsiniz. Ayrıca anlık durumunu da öğrenebilirsiniz.
Kontrol yazılımlarımız, ARGE elektronik ve yazılım birimlerimiz tarafından donanıma ve kullanıcıya özel olarak tasarlanabilmektedir. Bu üretilen yazılımlarla paralel olarak çalışan elektronik donanımların tasarımlarını ve üretimini de gerçekleştirebilmekteyiz. ARGE departmanımızda ürettiğimiz bu yazılımlar aynı zamanda yapılan ARGE çalışması ardından sizlere ait donanımlara da kanalize olabilmektedir.

Kullanım Alanları;

- Bina Otomasyonları veya Donanımları
- Akıllı Ev Otomasyonları veya Donanımları
- İş Makineleri veya Donanımları
- Soğuk Hava Odaları Kontrolü, v.b.

Sektörel Yazılımlar Nedir?

Sektörel Yazılımları, ARGE birimimiz bulunduğunuz sektörün ihtiyaçlarını tespit edip iş gücünü en aza indirirken ve süreçlerdeki zaman kayıplarınıda yok etmeyi hedefleyen yazılımlar üretilmektedir.
Envanter sayma yazılımları, stok takibi, arıza ve teknisyen takibi gibi yazılımlar üreterek maliyetleri en aza indirmenizde yardımcılacaktır.

Otomasyonel Yazılım Nedir?

Şirketler içerisinde kurumsalığa giden yolda zaman verimliliği ve doğru raporlama ön planda bulunmak zorundadır. Kurumsallaşarak büyümenin tek yolu süreçlerin takibinde insan insiyatifinden ve raporlamaların yapılmasında da excel'den vazgeçilmedir.
ARGE yazılım departmanımızdan ziyaret talebinde bulunabilirsiniz. Yazılım danışmanlarımız süreçlerinizi dinleyerek, yapılması gereken işleri sizlere hatırlatan, veri toplayan ve bu verileri bilgi haline getirip belirli gün/saat' lerde otomatik raporlama yapan bir sistem sunacaktır. İşlerin aksaması gibi durumlar ortadan kalkacaktır.

Gömülü Yazılım Nedir?

Yazılım Sistemleri, diğer elektronik donanımlar ile paralel çalışan sistemlerdir. Kontrol ve veri toplama amacı ile kullanılabilirler. Bulunduğu sistemdeki mantıksal işlemleri takip ve denetlemesini yapan yazılım ve donanımlardır.